Zwroty i reklamacje

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania. 

Szczegółowy opis zwrotu produktów bez podania przyczyny podany jest w Regulaminie sklepu.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Powiadom nas o Twojej decyzji w ciagu 14 dni od otrzymania towaru. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie na adres: ELiNUM Sp. z o.o., al. Piłsudskiego 143, 92-236 Łódź
  2. Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot ceny. Formularz oświadczenia przesyłamy e-mailowo wraz z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia. Jeżeli trzeba wysłać go ponownie prosimy powiadomić nas o tym na adres bok@szykownydom.pl   
  3. W ciągu 14 dni od otrzymania Twojego oświadczenia i przesyłki ze zwracanym towarem, na Twój adres email prześlemy informację o przyjęciu zwrotu produktu oraz dokonamy zwrotu zapłaconej kwoty w taki sam sposób jak ją otrzymaliśmy lub za Twoją zgodą na wskazane konto bankowe.

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na niedotrzymanie warunków zwrotu, uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

Reklamacje 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 606 934 829.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

  1. Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
  2. ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę lub podane konto bankowe.
  4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji, poprosimy o ustosunkowanie się do niej i po uzgodnieniu wspólnego stanowiska w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. 

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: bok@szykownydom.pl lub telefonicznie: +48 606 934 829. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl